Voorlezen is zoveel meer dan een verhaal voorlezen. Tijdens deze inspirerende sessie ontdek je waarom voorlezen zo belangrijk is voor de taalontwikkeling, fantasie en sociale groei van kleuters. We staan stil bij de kracht van interactief voorlezen, delen praktische do's en don'ts en gaan in op vragen uit de praktijk. Daarnaast maak je kennis met een reeks mooie en verrassende prentenboeken en voorleesverhalen.
Verwacht een avond vol inspiratie, concrete tips en uitwisseling van ervaringen met andere voorlezers en begeleiders. Voor iedereen die voorleest aan kleuters en graag nóg meer uit een voorleesmoment wil halen.
Geertje Bluekens is leesbevorderaar en onderwijsexpert bij Iedereen Leest en lerarenopleider aan AP Hogeschool Antwerpen. Met haar passie voor kinderboeken, lezen en taalontwikkeling inspireert ze al jaren ouders, vrijwilligers, kinderbegeleiders en leerkrachten om kinderen warm te maken voor verhalen.
Locatie
Organisatie
Leeftijd
Categorieën
Contact
- bibliotheek@gemeentepelt.be
- Tel.
- 011/94.94.56

